View Single Post
  #107 (permalink)  
Vechi 24 apr 2012, 17:08:59
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

drag jurnal,
am ajuns asa de tarziu la tinedar am avut multa treaba:am inceput dimineata in forta cu trezirea buburuzelor ,papat,spalat,imbracatapoi ma aranjai si eu sexy rau si plecai cu sotul sa ducem odraslele la gradi unde am avut marea surpriza ca d-na sa o opreasca pe Sofi acolo sa pape ,sa doarma pana la 16.40,noi am profitat de situatie si am mers cu sotul la munca sa-l ajut ca drept rasplata am servit pranzul la rest chinezesc unde ma bagat in mine pana nu mai puteam dupa inapoi la munca si apoi dupa fete la gradi,acum ma apuc sa fac ceva de papa pt cina si sa mai bag la spalat niste haine as vrea dc am timp si un pic de tae bo sa fac........of,am asa de multe pana la 21.00 sper sa termin................in concluzie dragul meu jurnal atunci cand sotul are santiere 4 zile pe sapt o sa fiu cu el de dimi pana la 16.30 si apoi cu fetele pe slabute printre picaturiiiiiii.....tai o ceapa scriu o litera ,fac un salt mai bat 2 si uite asa incerc sa le fac pe toate sper sa si reusesc...............
Fetele mele cucuiete si dragi maine vb mai mult,va pupacesc de nu va vedeti si va doresc o seara placuta............a,mai trec si pt un salut mic pe la voi
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de niculina04; 24 apr 2012 at 17:11:00.