View Single Post
  #1071 (permalink)  
Vechi 08 iul 2011, 10:54:59
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Neata Anes cum e iubi merge cu dieta?,am tras si eu un ochi dar nu stiu zau daca as putea sta fara fructe si legume ...Tu cum ai facut


Da ,da e moto-ul meu...doar ca mai sunt momente cind se trezeste scorpia din mine

Draga mea draga



Cind ma certi si pe mine un pic



Fericire,fericire si numai bucurii pt toata familia ta...cea noua


Hai Angy...noi ne mai certam asa intre noi cind gafam cu mincarea si ne promitem bataita...sunt sigura ca Vidia apreciaza munca ta,iar de kg ai sa scapi cit ai clipi doar ca iti trebuie un pic de timp si pt tinemai lasa din treburi si celorlati.Te pupicesc
Ella las sa ma certe Vidia ca merit cu varf si indesat...sunt o mare purcica si daca continuam asa ajungeam o scrofa in toata regula...
Ella cum nu as lasa din treburi si celorlalti...dar la cine?
Cea mare ma bucur ca merge sa o ajute pe mama alfel chiar nu stiu cum ma inparteam...cea mica sta cu viitorul ei sot(sunt in probe) ...cat despre sot e mereu plecat,vine doar seara...sti ce ma deranjeaza cel mai mult?...dupa ce a venit dupa o sapt.de cursuri interes serv.cand a ajuns acasa nimic nu-i priia...ma infuriat intr-o seara rau si i-am zis frumos...i-a asculta daca nu-ti prieste aici nu te obliga nimeni sa stai i-ati catrafusele si dute in pi..mati unde ti-e mai bine...cred ca l-am socat...a mutit...dupa un timp m-a intrebat de ce-i vorbesc asa...i-am raspuns uitandu-ma in ochii lui...pt.binele tau,am vazut ca aici nu-ti prieste nimic si ma gandeam ca poate in alta parte tie mai bine si vroiam sa stii ca nu te obliga nimeni si nimic sa stai cu noi daca nu ti-e bine...mi-a zis ca am inbunit..raspunsusul meu a fost sa se gandeasca mai bine care din noi a inebunit..2 zile l-am tratat ca si cum nu exista si asta cred ca la durut cel mai rau...sun rea cand vreau Ella,foarte rea...