View Single Post
  #1071 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 13:46:53
salexandre's Avatar
salexandre salexandre este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2011
Locaţie: Strøby, Danemarca
Vârsta: 44
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 570
Aprecieri acordate: 18
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
Pranzul a fost ok, mai ales ca ai mancat si legume... ce dor imi e de broccoli, n-am mai mancat de ceva vreme..chiar o sa-i zic mamei sa-mi faca.
DA, e super gustarea, montignac chiar recomanda gustari pe baza de branzeturi,adica asa tin minte ca am citit. Mai lauda soiul de Camembert si Vache qui rit si cascaval. Eu sunt rezervata in privinta cascavalului, pentru ca are grasimi ascunse, dar nu are zer..asa ca fiecare cum stie ! E bine ca mai alternezi fructele uscate, ai vazut ce a zis Eva in legatura cu incarcatura lor glicemica...
SI branza aia crema cum e, deja ambalata sau te-ai gandit s-o faci tu ? Daca e ambalata, uita-te ce contine. Daca nu, chiar ai putea sa o faci tu, stii un fel de almette, iei branza degresata sau de care vrei si o amesteci cu usturoi, ardei, tulpini de telina sau cum iti place.
Branza e gen almete, ecologica, fara e-uri. ngredienser:

Pasteurized organic milk and cream, 5% organic red pepper, 2% organic onions, organic herbs, salt, organic chives, organic spices, lactic culture Nutritional value per 100 g: Energy 1280 KJ

Proteina 7,0 g
Grasime 30 g
Carbohidrati 3,0 g
Sare 1,2 g

Acum am niste felii de Brie os sa le pap la gustarea de dupa amiaza.
Răspuns cu citat