View Single Post
  #10761 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 16:23:14
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna fete dragi si scumpe va citesc in fiecare zi dar o sa va scriu un pic mai rar si daca nu intru cateva zile sa nu va speriati o sa fiu ok ,sunt la tara la matusa ingerasului si o sa raman aici pana aflu rezultatul de la casa de asigurari simt nevoia de liniste,fara telefon,laptop....mi-am adus cu mine 40 de carti pe care le-am gasit prin casa si am de gand sa ma relaxez ,sa lucrez in gradina,sa citesc si sa invat sa dorm ziua ,am simtit ca am nevoie de timp numai pentru mine si asta dupa ce am vazut filmul postat de Angi ,pot spune ca este adevarat ,da mi-a schimbat viata un pic si am de gand sa duc la bun sfarsit ce mi-am propus ,mamii meu a ramas sa-i faca mancare ingerasului ca socrela zice ca nu are timp si dupa filmul vizionat mi-am dat seama ca nu sunt furioasa si suparata pe soacra de fapt sunt pe mine ca ea nu este cum mi-am dorit eu ....si ca eu nu sunt in stare de multe lucruri ,asa ca mi-am impus sa nu ma mai afecteze nimic ce vine din partea ei ....Va pup dulce pe toate si nu uitati ca va iubesc mult si ma gandesc in fiecare zi la voi chiar daca nu scriu .Am uitat cu mancarea stau foarte bine ,pap din toate dar nu le amestec ...si imi este bine si la burtica .Gata ies ca vrea sa intre matusa si aici nu am internet pe tel am facut schimb cu ingerasul i-am lasat lui abonamentul cu internet . Pupicei dulci pentru toate fetele .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 10 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
david (18 mar 2013), Ema55 (18 mar 2013), Kamyy (18 mar 2013), lacra81 (18 mar 2013), manumanuela (17 mar 2013), mariana34 (19 mar 2013), rainbow (17 mar 2013), rozica1965 (17 mar 2013), sherpika (17 mar 2013), VentoFreddo (17 mar 2013)