View Single Post
  #108 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 14:26:25
Ana Tm's Avatar
Ana Tm Ana Tm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 2.609
Aprecieri acordate: 72
Am fost apreciat(a) de 66 ori in 43 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Bine v-am regasit dragele mele dragi, tare dor mi-a fost de voi de toate!!!
Eu incerc sa ma tin de rina 1..nu am o data clara la care am reinceput, cam de o saptamana, nu am tinut cu sfintenie, dar nici nu am slabit...Azi sunt la carbo si dupa inca o tura de 4 ma voi cintari, pe atunci sper sa plece si rusii. Ana, draga mea din pacate cu sanatatea nu ma prea pot lauda, pe cind credeam ca is ok cu calciu si alea..dumineca am mai facut o criza urita de vreo jumate de ora, eu le zic"vad stele verzi:..defapt...pete de culoare...chiar nu stiu de la ce mi se trage...dar...tinanad cont ca analizele au fost realtiv ok, le ignor.
Va pup pe toate cu mult drag si...sa stiti ca tare fericita m-ati facut ca ne-am regasit. Tare ocupata am fost an u asta la birou si nu pot citi atita
draga frumoasa ti-am simtit lipsa
ai mare grija de sanatatea ta,e cea mai importanta, mai mergi la medic,poate trebuie sa iei un tratament mai serios
vreau sa aud numai vesti bune de la tine,si sa nu mai " vezi stele verzi"
te pup si multa sanatate
ai grija de tine draguta noastra
Ana Tm, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Ana Tm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2254 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1737 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1480 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]