View Single Post
  #108 (permalink)  
Vechi 01 feb 2010, 00:23:07
zuzulici's Avatar
zuzulici zuzulici este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 35
Dieta: dieta favorita pe baza de fructe
Date: 170cm, 95kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Doresc sa slabesc 40 de kg

Citat:
Anterior postat de ianna Vezi mesajul
frumos nickname


sa nu-ti fie rusine...suntem o gramada ca tine...sau am fost la kilogramele tale...aici chiar e locul unde nu mintim cat arata cantaru si nici nu ne rusinam sa spunem ca am mai papat si o ciocolata chiar de suntem la dieta

una peste alta ...te-as invita sa studiezi forumul un pic mai aprofundat ... sa ne spui cam la ce dieta te-ai gandit si evident in cata masura vrei sa te dedici si sportului - ca, fara, si la kilo tale ...risti sa ramai cu piele care atarna sau vergituri...
mersi mult ca mi-ai raspuns dar am nevoie de ajutorul tau unde as putea gasi dietele ca sa le citesc ...si cu sportul nu prea le am si nici nu am timp toata ziua sunt plecata ajung seara .....si tot asa dar ca sa slabesc voi face tot efortul inclusiv sport
zuzulici, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2015 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1498 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1241 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]