View Single Post
  #108 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 23:07:51
bst's Avatar
bst bst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 34
Dieta: dieta personalizata
Date: 175cm, 106kg
Mesaje: 457
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Stiu senzatia de dupa facut sport. Chiar ca activeaza toate endorfinele Si eu cand faceam sport aveam impresia ca o sa fac asta pe viata da uite ca nu s-a intamplat asa din pacate
Nu am fost in Salaj din pacate. Oricum, tot ardeleanca de-a mea esti, nu? (s-ar putea sa o iau si pe aratura ca eu cu geografia mereu fac "boacane") Si in Cluj cum iti place? Te-ai acomodat? Ti-ai facut prieteni? Stai la camin? - ca acolo e show-ul de obicei Dar, evident sunt si alte dezavantaje.
Daca ai lipsit si tu o zi doar nu o fi foc. Si eu dupa sesiune preferam sa dorm pana la 12 si sa ii las pe altii sa se duca, da oricum era cam pustiu in prima saptamana
Ardeleanca is, dara. Tu de unde esti?
Eu de-abia stiu unde mi-e facultatea! Noroc ca nu pune nimeni prezenta, ca altfel eram demult exmatriculata. E destul daca ma prezint la examene, si mai ales daca le si iau
Stau in chirie, n-am stat deloc la camin... prieteni noi..nici vorba. Tot gasca mea din liceu e de baza.. Singurul om nou pe care l-am cunoscut aici e prietenul meu, si pe el l-am agatat pe chat
bst, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2509 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1992 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1218 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]