View Single Post
  #10857 (permalink)  
Vechi 18 mar 2013, 18:25:58
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Ati fost tacute dupamaiza asta..eu m-am fript cu tigaia,am asa o basica la baza degetului..deh,aveam o viteza..
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul

felicitari,emy
Multumesc,Lacra,drept sa zic nu ma asteptam la scadere,fiind prima saptamana ma asteptam sa "tina cu dintii " de grasime corpul meu
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dragelor .Eu dau aprecieri de dimi si abia acum am terminat de citit,am avut treaba ,curatenie ,mancare am spalat 3 masini de haine ,am dus-o si adus-o pe Bia de la pregatire ,dimi circ acasa cu David ca nu vroia la gradi,sunt ametita am senzatia aia de irealitate ,e naspa rau ,si ma doare si un pic ceafa,cam asa e in fiecare zi ,as vrea sa se termine odata cu eceste dureri ,vreau sa fiu ca inainte ,Doamne ajuta-ma .Merg as ma odihnesc putin ,va pup pe toate
AM VAZUT..
Speram sa te simti bine,dar sstari destea o sa mai ai,mai ales daca iei medicamente,mai sunt si ele ce provoaca starile de "zbor"..
Doamne ajuta sa te faci bine cat mai repede!
Scumpul de David..voia sa stea cu mami acasa..Din toamna il da si pe David al nostru la gradi,o sa aiba 3 ani fara o luna..tu la cat l-ai dat pe David?ce analize le fac ?si ce conditii pun?nepotelul meu nu mai face pipi pe el,cere olita,nu mai are pampers decat noaptea sau cand pleaca undeva,dar accidente se mai intampla..
Pupici si sanatate multa!
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Servus puicutelor!!!!!!
cot-codac! adica..salve!
ce m-ati facut sa rad azidi,tu cu Anes,cu apa voastra
Ti-ai descarcat tot filmul aseara?se vede?cand incepi?eu miercuri cu Floricel
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... of Vidia... imi pare rau sa aud ca din nou nu te simti bine...poate e si de la astenia asta de primavara...
... am ajuns acasa am mancat vreo doua linguri de sala de sfecla rosie cu hrean...intalnirea cu Bruma si acum intru la treaba... in seara aceasta nu mai intru...o seara faina va doresc pe maine...
Angi,mananci f f putinam vazut si azidimineata,da nu am mai avut timp sa comentez..Spor la treburi si noapte buna!

MANUU,hai sa vad ce meniu ai pt maine
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (18 mar 2013), manumanuela (18 mar 2013), rainbow (18 mar 2013), rozica1965 (18 mar 2013)