View Single Post
  #10858 (permalink)  
Vechi 18 mar 2013, 18:43:24
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... of Vidia... imi pare rau sa aud ca din nou nu te simti bine...poate e si de la astenia asta de primavara...
... am ajuns acasa am mancat vreo doua linguri de sala de sfecla rosie cu hrean...intalnirea cu Bruma si acum intru la treaba... in seara aceasta nu mai intru...o seara faina va doresc pe maine...
Eu dureri de ceafa am aproape zilnic si pocneste cand apas la ceafa

[QUOTE=VentoFreddo;1237775]Ati fost tacute dupamaiza asta..eu m-am fript cu tigaia,am asa o basica la baza degetului..deh,aveam o viteza..

Multumesc,Lacra,drept sa zic nu ma asteptam la scadere,fiind prima saptamana ma asteptam sa "tina cu dintii " de grasime corpul meu

AM VAZUT..
Speram sa te simti bine,dar sstari destea o sa mai ai,mai ales daca iei medicamente,mai sunt si ele ce provoaca starile de "zbor"..
Doamne ajuta sa te faci bine cat mai repede!
Scumpul de David..voia sa stea cu mami acasa..Din toamna il da si pe David al nostru la gradi,o sa aiba 3 ani fara o luna..tu la cat l-ai dat pe David?ce analize le fac ?si ce conditii pun?nepotelul meu nu mai face pipi pe el,cere olita,nu mai are pampers decat noaptea sau cand pleaca undeva,dar accidente se mai intampla..
Pupici si sanatate multa!

Emy eu nu iau nimic de la psihiatru nici nu am fost , doar magneziu si un complex de vitamine si calciu si merg la psiholog.Luna viitoare sunt programata la tomografie .Atacurile de panica sunt farte usoare ,aproape ca nu le dau importanta stiu cand vin si le alung
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui david:
Kamyy (18 mar 2013), manumanuela (18 mar 2013), VentoFreddo (18 mar 2013)