Subiect: Jurnal diana87
View Single Post
  #109 (permalink)  
Vechi 26 mar 2013, 20:43:30
diana87's Avatar
diana87 diana87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

hola jurnale..in ultimul timp nu mai scriu zilnic ..nu stiu de ce?!ca doar intru in fiecare zi,dar nu prea am chef de scris..o fi si de la vremea asta ..atat de urat este afara,ploua deja de 2 luniin fine..acum cate ceva despre mine..am fost rea,vineri si sambata am mancat porcarii..si desigur duminica ma simteam foarte rau si balonata si mare..am pus piciorul in prag si am spus GATA!!!! ma bucur macar ca sotul meu ma sustine si ma intelege..Am inceput saptamana bine si vreau sa continui asa ,fara porcarii,fara cheat day pt ca nu se poate ..azi am bagat 1 ora de alergat si 1 ora de tonificare,deci zic eu ca e bine..si am zis ca nu mai mananc asa multe fructe,aici chiar imi e greu pt ca obisnuiam sa mananc fructe cam multe ,de ex. daca p la 9 seara ma apuca foamea mancam o mandarina..stiu ca nu e bine,dar nu o sa mai fac asaastazi am mancat supa crema de mazare uscata si salata de varza cu morcovneam neam..cred ca maine o sa-mi fierb 2 oua ca nu am mancat de ceva timpastea fiind spuse iti urez noapte buna si ne auzim maine sau peste 1 o zi..
__________________
jurnal Diana87
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]