Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #109 (permalink)  
Vechi 16 feb 2011, 12:22:28
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnalul Gutei

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Asa este... trebuie doar sa speram
dar limba o vb bine? Eu mai lucrez la un magazin dar cand are nevoie. din pacate cam peste tot e nasol in perioada asta deci iti dai seama ca nu ii convine sa ma plateasca mereu. dar pana gasesc altceva, mie imi convine ca plateste bine o sa lucrez joi , vineri si sambata. deci e ok ca fac ceva banuti
Succes!!!
Ciao!!!!!!!!!
Acum am venit de la colocviu........asa ca pina luni inca trebuie sa-mi tii pumniii,ca mai are inca un cird de fete de facut colocviul, apropo nu cauta vinzatoare ci de gestionare personale. Prima data am facut coloviu in asa mod,mi-a dat 2 rochite si am masurat si un maiou cu sorti,,,ma bucur ca sunt inalta si inca eram pe tocuri(12cm).si aratm ok,chiar daca iimi dadea xssi prima rochie pocnea pe mine.
Limba o vb chiar dac sunt de 2 ani,altiii se mira ca vb asa bine........dar eu stiu ca inca am mult de invatat,apoi cunosc si rusa.
Am citit in jurnalul tau si am vazut ca lucrezi part-time.....bucurate si de astea eu nu lucrez din septembrie si m-as bucura acum si de part time, ca vara aici este de lucru,numai ca te omori cite 12 ore.
Tu ce faci azi
?