Subiect: Jurnal Lavinia
View Single Post
  #1090 (permalink)  
Vechi 27 iun 2010, 18:20:56
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lavinia

Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
Si eu tot pe teren alerg.Dar stiu doar ca seara e ocupat,deci dimineata sau amiaza pot alerga.Crezi ca alergatul ma ajuta sa slabesc la picioare?
Sigur ca te ajuta alergatul sa slabesti la picioare.Alergatul este super bun.Acum nu iti garantez ca nu vei slabi si la restul corpuluiDar dak faci si ceva exercitii pt picioare pe langa alergat o sa scapi usor de cm

Citat:
Anterior postat de Stephanie Vezi mesajul
Eu stiam ca si slabesti dar faci si muschi alergand...ai noroc din cauza ca ai rezistenta si poti alerga...eu urasc sa alerg fiindca nu am aceasta ,,calitate,,.....Apropo...ziceai ca citesti azi...Ce imi recomanzi si mie? ca eu habar n-am ce carte sa incep acum si ma gandeam sa cer sfatul cuiva
Fetele fac muschi f greu.Doar se formeaza piciorul frumos.Pai ce gen de carti citesti tu de obicei?Eu citesc genul thriller,horror...ma atrag mai mult asteaTata zice ca sunt sadica dar ce sa fac dak astea ma atragEu am citit ieri Twilight..Ieri m`am apucat de el,ieri l`am terminat
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]