View Single Post
  #1092 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 20:35:32
lucretia184's Avatar
lucretia184 lucretia184 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Itssy, 15p din 18p foarte bine, tine'o tot asa hai sa te pup

mda, painea cu unsoare, e buna pentru cine ii stie gustul ,crescuta in Ardeal, taierea porcului anual, e normal sa gusti si untura pe paine cu ceapa si boia sau pur si simplu cum am mancat eu azi cu sare si piper, e buna dar e pacatoasa cu colesterol si de altele, eu am facut putina untura ca am fost la sora mea unde am facut carnati (pentru prima data in viata) si no, mie imi place dar fff rar mananc asa ceva...

Imi place de tine ca te'ai tinut azi de puncte, daca reusim sa le controlom suntem bune

Cu sotiorul am facut curatenie impreuna si atat ca am avut musafiri pana tarziu si am fost cuminte, n'am scos dulciuri din dulap au servit bere si saratele din alea cumparate, eu n'am pus gura nici pe una nici pe alta, mi'am facut o cana de cafea, eu nu mai beau cafea de asta vara decat fffff rar, si am trecut cu bine testul musafirilor.
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat