View Single Post
  #10925 (permalink)  
Vechi 29 iun 2014, 12:46:27
delyrics's Avatar
delyrics delyrics este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 apr 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 65.8kg
Mesaje: 122
Aprecieri acordate: 42
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Pasy, si eu cred ca o femeie trebuie sa aiba forme pe ici pe colo, mai ales ca esential e modul in care gandesti, important e ce fel de comportament ai, cum comunici cu cei din jur si cu partenerul...frumusetea vine din interior si atunci cand vine infrumuseteaza si exteriorul. Noi nu trebuie sa ne propunem sa fim ca X sau Y, ci sa avem cea mai frumoasa forma posibila a corpului nostru, care e unicat.
O duminica frumoasa tuturor!
Bine spus lidiuta!
Imi place sa cred ca frumusetea interioara, siguranta de sine si impacarea cu felul in care arati au mai mult de-a face cu frumusetea decat kg.
Cu toate ca e bine sa avem grija de corpurile noastre prin mancat sanaos si sport, ceilalti observa si apreciaza mai mult ce vine din interior! Si la asta trebuie sa lucram

Eu mi-am dat seama ca in astea doua saptamani m-am centrat mult pe retete noi si mancat bunatati conforme si weekendul acesta am tot mancat si degustat... mult prea mult. Ma simt si acuma plina si balonata. So... de sapt ce vine vreau sa ma centrez mai mult pe ideea de mancat sanatos, stare de bine, bucurie, pace...
Va doresc la toate o saptamana plina de bucurie!
__________________
Montignac faza I
reînceput în 15.06.2014

Jurnalul meu...
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui delyrics:
lidiuta (30 iun 2014), Pasy (01 iul 2014), VentoFreddo (29 iun 2014)