View Single Post
  #1097 (permalink)  
Vechi 03 iun 2010, 13:17:02
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal~LicuriciColorat~

Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
E fain ca sunteti asa apropiate si ca nu se supara.Si eu cu mama cam tot asa facem plus ca imi mai acopera unele chestii pe care tata nu le stie.E bine sa fim apropiate de mame,ca daca vom avea o problema sau ceva tot la ele mergem prima oara,nu la tata.


Ce ti-ai facut bun?
Eu cred ca sunt dependenta de mancat toata ziua.Ma uitam pe un blog la niste prajituri si imi ploua in gura acum.Toata ziua ma uit pe bloguri culinare,imi strang retete dietetice si retete de astea normale,ca sa le fac odata

da ai dreptate
suntem norocoase ca avem sprijin in mamici
si eu cu mama am secrete,tata nu stie de unele chestii,si cu ea pot vorbi ca si cu o prietena,doar ca cu ea e un avantaj in plus,ea are experienta,si ma ajuta cu un sfat sincer,asa ca

normal ca mi-am facut mancarea de criza(asa glumim noi ca e ieftina) si in criza de timp,adica super repede ca imi era o foame
am luat o bucata gratar,am trantit in el piept de pui si dovlecel,l-am lasat un pic et voila,papica dietetica si super buna
),momentan n-am chef de experimentat in bucatarie
si eu ca tine Lavi,ma uit ba pe un site,ba pe altu,din cand in cand imi mai notez retete,mai ales de praji,avem o gramada care nu le-am incercat,ca nah eu is la dieta si nu manc
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828