View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 30 mai 2012, 19:33:17
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit re: Jurnal babunmaria

deci cred ca nu mai are rost sa ma mir si eu ca si celelalte fete
in primul rand ne poti spune varsta ta reala? pt ca e foarte importanta .. si nu cred ca ai mai mult de 15-16 ani ... la varsta asta corpurile noastre sunt in dezvoltare si nu ar trebuii sa ne distrugem sanatatea cu diete stricte .. cel mai bine este sa mancam cate putin din toate si sa facem sport, miscare !

86 e mult in solduri ?? este extrem de putin mai fato ! tu nu ai vazut ce vor baietii? iti spun eu: vor forme ! sa aibe pe ce sa puna mana ! iarasi intervine varsta .. daca esti mai mica, se intelege: nu ai ajuns inca in stadiul in care se barfesc fetele intre ele "ce plata e si aia, nu are fund deloc!" ... iar daca esti mai mare ... deja imi pun semne de intrebare .. tinzi spre anorexie

doamnee defapt cred ca iti dau dreptate .. e mult 86 pt ca in talie nu cred ca ai mai mult de 50 la 40 de kile (eram ironica)
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].