Subiect: Fără şampon
View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 16 iul 2013, 19:00:15
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Fără şampon

interesant subiect ! si eu am o problema cu ingrasatul asta rapid .. degeaba il obisnuiesti, ca el nu vrea sa o faca acum ma spal de 2 ori pe sapt sau de 3 in functie de situatie, dar la fel ca si tine ar trebuii la 2 zile ca sa arate bine .. dar pt ca e vara, il mai si prind cand vad ca e prea ingrasat
balsam nu mai folosesc de jumatate de an, pt ca nu stiu de ce dar mi s`a schimbat structura firului de par .. e ff moale, si de la balsam ar fi si mai si .. inainte nu puteam sa traiesc fara el, nu aveam curaj sa bag peria in par
bun de matreata pt mine este head&shoulders cu menta .. daca nici asta nu merge incercati cat mai multe sampoane pana cand dispare .. eu asa am facut .. si de obicei daca folosesc mai mult de o luna-2 un sampon incepe sa apara matreata .. trebuie permanent sa il schimb

asteptam evolutia !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat