View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 22 iul 2009, 16:06:59
Gia's Avatar
Gia Gia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2009
Locaţie: Amsterdam, Olanda
Vârsta: 40
Date: 178cm, 74.4kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vreau sa slabesc si sa nu ma mai ingras

multumesc mult pentru toate incurajarile..simt eu ca de data asta va fi altfel daca am si sprijin de la voio sa reusesc sa scap de kilogramele astea care imi provoaca sila..da e un avantaj cu inaltimea darrrr structura mea nu e chiar de slabutaasa ca e nevoie de foarte mult sport ...voi incerca ce mi a propus Ianna..suna un pic cam greu pentru ca nu stiu cum sa calculez unele alimente dar voi incerca..asa ca stil de viata mi se potriveste mai mult WW dar imi e frica sa nu consum mai mult alimente de care nu am nevoie si sa imi folosesc toate punctele..cred ca trebuie sa fie ceva intre cele 2 diete..mai intai trebuie sa imi fac un plan sa ma gandesc exact ce voi manca si apoi sa ma si tin de el..oricum eu cred ca ideea cu acest forum este minunata..mai ales pentru mine care sunt departe de casa ..asa ca eu zic ca voi reusi nu sunt chiar atat de multe kg si cu mult sport si vointa o sa ajung in curand sa imi placa ce vad in oglinda va pup si voi continua sa va scriu cum merge..poate chiar un jurnal