View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 08 iul 2011, 13:10:36
madalinafrincu's Avatar
madalinafrincu madalinafrincu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Jurnal Madalinafrincu - nu mai stiu cum sa slabesc....

felicitari Cori pentru cei 5 ani, si eu tot 5 ani de casatorie am.
Pranzul l-am mancat , a fost deliciossss!! Cat despre aniversare, sper sa nu ai timp sa mananci distractie placuta!

Jessica, tie ti se pare ca mananc putin? sincer mie nu mi se pare dat fiind faptul ca eu am plecat de la un regim de 2000 calorii si am tot scazut treptat , ideea e ca daca mananc mai mult stagnez!! eu nu ma simt ametita sau lipsita de nutrienti, mie mi se pare ca ma hranesc bine, am energie...samd mananc 3 mese si 2 gustari, ajuta-ma te rog, ce ai schimba (concret) tu la meniul meu ? adica ce sa mai adaug ? ti-as fi recunoscatoare daca m-ai ajuta.
Cat despre exercitii, aseara am facut 20 min de exercitii cu greutati mici si apoi am dansat vreo 20 min cu fetitza mea eram fleasca)
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]