View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 02 ian 2012, 23:16:19
danielaslim's Avatar
danielaslim danielaslim este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2011
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: South Beach
Date: 168cm, 63kg
Mesaje: 991
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 42 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
lapte degresat ?sau tu bei si cu grasime...adica eu am lapte de la tarani in frigider si nu stiu cat de bun ept dieta
iaurtul cremoso nu are grasime 4%?
cina suna bine

din ce vad eu tu nu o ti exact ca la carte...adica alimente degresate si toate cele,nu?pt ca eu am de gand sa inlocuiesc pieptul de pui cu pulpe(fara piele)iaurtul dietetic cu cel normal,sper sa fie bine
eu maine pap asa \
MD:omleta
G1 branzica de vaci
P":pulpa de porc fripta..cu un pic de mustar fie el si cu zahar ca sa o inghit mai bine ca azi era sa imi ramana in gat
G2:nuci
C:cred ca tot niste pulpa de porc...
inca nu e batut in cuie meniul pt ca la gustari ma bantuie kiwi si portocalele(se cer mancate)..dar poate rezist
pai acum am in frigi lapte 0.1% si pana termin cutia beau din el....dar dupa cred ca am sa beau doar 1,5% ca parca are gust de lapte:X
off vreau si eu lapte de la tarani...asa buun cu orez(fie si el basmatti)
in leg cu cremosso...e singurul meu deliciu...si lucru cu care ma mai rasfatz...pentru ca sunt si la o luna sugar free si am mare grija:d am renuntat si la untul de arahide ca avea dextroza=glucoza=zahar ..o fi cantitate mica dar nu imi convine deloc...si in plus in feb tre sa merg sami fac analize si sper sa fie f bune!
dak ejti la faza 2..ai putea sa mananci jumate de kiwi si jumate de portocala(asta dak nu au 500g/portocala) si restul sa le dai la fetite(am inteles ca ai 2 sa-ti traiasca)asa le mai dai vitamine eu mai duc la culcare!!! mai vorbim maine ..te pup!
__________________
Ma asteapta costumul de baiee!!!
Jurnalul meu drag0897.html#post894412
Noi nu facem abateri!!!10918.html#post897315
Răspuns cu citat