View Single Post
  #110 (permalink)  
Vechi 14 iun 2011, 06:58:49
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Neatza,iubiteleM-am trezit devreme sa prind autobuzul de 8,ma duc la prima plaja pe anul astaMa duc cu o amica.Si azi al meu voia paine de casa,asa ca am framantat paine integrala,sa pop papa si eu la md maine,o coc cand vin,pana atunci creste
Kamy,te-ai relaxat,distrat,innoitAcum..inapoi la dieta si sport,ca banui ca nu te-ai tinut de ele cu atatia musafiri in casa
Ella,e f bine ca v-ati luat o perioada de gandire si de proba,o sa vezi si tu daca e adevarat..sper ca a inteles ca vorbesti serios
Anaralu,parca am vorbit euAsa tata am avut si eu,si la fel ne rugam de mama sa il lase,dar erau alte timpuri si alte legi,noi eram 3 copii si atunci fetele la divort ramaneau cu mama si baiatul cu tata,mama nu a vrut sub niciun chip sa renunte la vreunul dintre noi..Acum e diferit total,nu ai motive sa suferi,mai ales ca Ellutza e asa tanara si cu viatza inainte
Ma duc sa ma cantaresc sa vad daca e vreo miscare de ieri,dar am uitat ca trebuia sa ma cantaresc si am baut o cana de compot..plus ca iesire nu am,ca organismul e obisnuit cu alte ore
Pupicei,o zi frumoasa si plina de liniste!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]