View Single Post
  #1103 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 16:27:42
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
buna,fetelor!!!in sfarsit am mai trecut si pe aici.am fost acasa in weekend,am mancat destul de aiurea,in sensul ca am mancat 2 prajiturici,mici,dar tot prajiturici raman.am venit la craiova azi dimineata,la 5 am plecat de acasa.a venit si iubitulcu mine dar el a plecat inapoi acasa...azi am o stare foooarte proasta.sunt doborata moral!nu am stare de nimic,la facultate am fost toata ziua mohorata.nu mai suport sa stau aici,in craiova,in camin.nu mai suport!incerc sa nu plang,imi inghit si lacrimi si suspine...nu stiu de ce am starea asta atat de proasta.nu e cine stie ce la prima vedere,dar ma simt foarte rau...vreau sa inchei cu plecarea asta de acasa,nu mai am putere,nici tragere de inima...vreau sa gasesc ceva de lucru sa ii mai eliberez si bietii mei parinti de atata munca si atata cheltuiala,vreau sa termin o data cu facultatea asta unde sunt numai nedreptati.si vreau sa termin cu orasul asta imputit si plin de caini si tigani,in care nu poti sa mergi linistit pe strada....m-am saturat de toti nebunii din camin si toti obsedatii si aia care se cred smecheri si se ia de tine in orice moment!vreau doar sa merg acasa,sa stau cu sora mea si cu iubitul meu.si sa nu mai plec de acolo.....ce mai e rau e ca acum simt ca mor de durere de stomac si nu pot sa tin in frau o stare de voma(care vine tot de la stomac,de la ulcerul meu pe sistem nervos)


sport nu am mai facut...se duce totul de rapa..cu mancarea azi am stat prost.am mancat la 6 fara un sfert azidimineata,de md,apoi pranzulmeu a fost la ora 16 nu am mai mancat nimic altceva.serios nu am avut cand.iar cina nu stiu cand o sa o iau...

ufff,tiza mea scumpa
eu spun sa te linistesti...poate e de vina si vrema de afara,cine stie..nu mai fii asa suparata.incearca sa-ti gasesti ceva de facut,ceva care sa-ti ocupe timpul si gandurile...nu e bine sa stai sa fii tristuta...pe iubitu si pe surioara o sa ii vezi iar in weekend,pana atunci tu invata,sau dupa cum ai spus,incearca sa-ti gasesti un job,sau fa-ti abonament la sala...nu e bine asa scumpa!nici nu mananci,te si agiti..de asta au si inceput din nou durerile de stomac.bea un ceai de tei...te va linisti...stiu prin ce treci..am trecut si eu prin asta in anul meu 1 de facultate.,..dar sincer..eu intr-o saptamana nu mai vroiam sa ma duc acasa..mi-am facut f multi prieteni prin camin...la tine chiar nua i cu cine sa mai iesi prin oras,la un ceai ceva?sa te mai relaxezi un pic?
uite,acum stai cu noi,mai povestesti un pic,poate te mai inveselim noi
hai nu mai fii tristuta>
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]