View Single Post
  #1104 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 16:48:20
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
ufff,tiza mea scumpa
eu spun sa te linistesti...poate e de vina si vrema de afara,cine stie..nu mai fii asa suparata.incearca sa-ti gasesti ceva de facut,ceva care sa-ti ocupe timpul si gandurile...nu e bine sa stai sa fii tristuta...pe iubitu si pe surioara o sa ii vezi iar in weekend,pana atunci tu invata,sau dupa cum ai spus,incearca sa-ti gasesti un job,sau fa-ti abonament la sala...nu e bine asa scumpa!nici nu mananci,te si agiti..de asta au si inceput din nou durerile de stomac.bea un ceai de tei...te va linisti...stiu prin ce treci..am trecut si eu prin asta in anul meu 1 de facultate.,..dar sincer..eu intr-o saptamana nu mai vroiam sa ma duc acasa..mi-am facut f multi prieteni prin camin...la tine chiar nua i cu cine sa mai iesi prin oras,la un ceai ceva?sa te mai relaxezi un pic?
uite,acum stai cu noi,mai povestesti un pic,poate te mai inveselim noi
hai nu mai fii tristuta>
scumpa Dienush....job tot caut..nimic,niciun rezultat,abonament la sala...nu pot sa imi fac,cel putin nu acum,pt ca nu ma descurc deloc cu banii...de iesit..nu,adica am colege,cunostinte dar nu intr-atat incat sa iesim in oras la un ceai sau altceva.pe bune ca nu m-ar inveseli nici asta.starea asta persista de prea mult timp ca sa treaca asa simplu....si eu am cunostinte aici in camin,deja,dar nu imi place,nu pot sa stau!niciodata nu mi-a plcaut,stau de nevoie.niciodata nu o sa imi doresc sa nu merg acasa ca sa stau aici....eu nu sunt asa
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]