View Single Post
  #1107 (permalink)  
Vechi 20 aug 2010, 18:15:12
kickbox's Avatar
kickbox kickbox este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 180cm, 80kg
Mesaje: 16
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Am vorbit azi cand am fost la sala cu instructoru dupa cum ma sfatuit Rodica2010 . Mia zis sa mananc 3zile iaurturi de 400gr nu conteaza in ce cantitate , fructe , legume si apa plata . A spus ca o sa-mi scada masa musculara a zis ca o fac repede . Ce ziceti sa incep de maine sa o tin acceasta dieta poata o-i da jos din burta nu am burta mare In picioara si maini sunt slab nu sunt gras nu am grasime acceasta grasime sa adunat de la caluclator pana acum 2 saptamani cand toti tovarasi miau spus sa ies afara cu ei si sa las CS deo-parte am zis bine il las eram ceva mai gras mam dus cu un tovaras la ping-pong si am vazut acceasta sala de fiara am zis gata las calculator sucurile fast-foodurile si ma apuc sa slabesc si am slabit ceva dar tot mai vreau sa slabesc astept raspunsurile dumneavoastra sunteti de nota 10+
kickbox, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2233 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1716 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de kickbox; 20 aug 2010 at 18:23:58.