View Single Post
  #1108 (permalink)  
Vechi 19 iul 2010, 08:40:12
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata fetelor,
nu o sa va vina sa credeti dc va spun...cred ca mi-am rupt un deget de la picior....am dat in mobila cu el si in vreo 3 ore s-a umflat , invinetit si binenteles ca acum schiopat ca nu pot sa calc pe el...Voi ce ziceti sa merg la doc? Sau oricum chiar dc este rupt nu ii face nimic?
Buna Crinuta !
Eu deja eram la doctor ! Asa ca dute nu mai sta !

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
altfel, asteptam sa vedem dc ii da drumul lui soacra-mea azi, cu toate ca inca mai are un pic din dren lasat, sa vedem azi dupa pansare....
Sa de-a Dumnezeu sa fie bine si sa vina azi acasa !
Va dati seama ca acum cu degetul asta nu mai pot face nimic, nici alergat, nici bici.....sa vezi cum se pun kg la loc....Dar pot sa conduc, asa calc ambreiajul cu exteriorul talpii
Este degetul imediat dupa ala mare...exact unde calci deobicei...dar nu vreau la doc ca dc mi-l pune in gips ce naiba ma fac, ca am treaba.....In plus la doc, alti bani, alta distractie....
Voi ce stiti , ati patit asa rau cu degetul de la picior? Si eu m-am mai lovit in ala micul dar trecea....
La ala micul si eu de multe ori ! La fel ca tine trecea ! Dar asa nu m-am lovit niciodata !
Sa ai grija cum conduci Crinuta !

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
imi pare rau Fulguto de ce aud...Condoleante
Tu ce mai faci? Cum mai esti cu durerile?Merge recuperarea?
Scuze dar nu prea am citit in urma...
Asta este viata ! Eu sunt bine in mare,cu durerile la fel,calmantele sa traiasca .
Recuperarea nu o mai fac de joia trecuta ca nu imi facea bine deloc si ma durea ingrozitor de tare si atunci si dupa ! O sa fac acasa sa se termine cu unchimiu ,maine si ma ocup si de mine ! Mai mult greul a ramas pe mamii sa ajute,ajut si eu cum pot ! Toate trec ! Sanatate soacrei si tie ca vad ca ai nevoie si pupici fetitei !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]