View Single Post
  #1109 (permalink)  
Vechi 15 iul 2013, 15:25:21
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Salutare slabutelor,

Cum mai avem doar o saptamana de concurs?
Sper sa reusesc sa ajung la 61 kg pana la sfarsit, asa cum mi-am propus...
Saptamana viitoare ,joi, o sa plec intr-o mini vacanta tot weekendul , o seara in Belgia , una in Franta si una in Germania.Deci lots of food, lots of fun and no sports. Nu stiu cat o sa ma ajute sa ajung la target. Deci, trebuie sa mananc super clean pana atunci...

Pe 31 iulie merg iar in vacanta , 10 zile la mama in italia....Si acolo o sa fie jale: pizza, pasta and red wine .O sa imi i-au adidasii cu mine si sper sa fac si putin sport si sa reusesc sa ma mentin . Ultima oara cand am fost in vacanta o saptamana am pus 3 kg ca mancam desert dupa fiecare masa...

Ar trebui sa deschidem o casuta de mentinere dupa concurs.
Voi ce faceti, aveti planuri de concediu ceva?

O duminica placuta!
Wow, ce bine de tine ca te plimbi asa!

Si mie mi-e groaza de concedii, de obicei mananc mai mult si mai prost decat acasa. Macar fac multa miscare.

Ma gandeam sa scriem in continuare in aceasta casuta si dupa ce se termina concursul... Nu trebuie sa mai dam meniul pe zile si raportul pe saptamana, dar putem face rezumatul saptamanii care a trecut, scrie despre sportul pe care il facem, ne cerem si oferim sfaturi, ce ziceti?
Si o mai rugam pe Claudia sa puna poze cu ea pentru motivare
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Polux:
Adina14 (15 iul 2013), JC1 (15 iul 2013), stripmymind (15 iul 2013)