View Single Post
  #1109 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 18:51:35
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Alina,merci pt sustinere.de ceva timp tot incerc sa gasesc partea pozitiva.nu o gasesc,se ascunde de mine probabil....da,pt un viitor mai bun fac sacrificii dar cand m-am inscris la facultatea asta ma asteptam sa facem ceva bun,sa invatam ceva,nu sa mergem la cursuri si sa ne povesteasca profii despre una sau despre alta sau mai rau,sa nu vina.ma asteptam sa facem o practica de specialitate ceva....adica iesim din facultate asa cum am intrat,cel putin noi cei din grupa asta..in fine...nu doar asta ma macina pe mine..e greu sa explic tristetea asta.nu stiu cu ce cuvinte sa o descriu si nici explicatie nu ii gasesc
si eu visam ca merg la facultate si o sa intalnesc oameni inteligenti cu care sa poti discuta si alte subiecte
ce gluma buna!
Dicutii ca-n liceu "ce bauta am tras si cum am borat ca un porc/scroafa" "ce chefuri mai sunt...?!" ....bla bla bla
la fel si cu profii , dezamagire totala
Dar macar am avut si experienta aia de viata
Trece si asta! Doar sa ai grija de tine, daca-i asa de urat in imprejurimi, sa fii tot timpul in garda pe srtada. NU folosesti scurtaturi...nu te bagi prin ganguri...cand vi seara de la cursuri, incearca sa te lipesti de un grup de colege

__________________