View Single Post
  #1113 (permalink)  
Vechi 10 dec 2010, 19:47:36
lucretia184's Avatar
lucretia184 lucretia184 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

fetelor sunt varza si nu e nimeni pe strada ochii tristi sa mi vada

Am patit'o mi'am rupt o masea sau mi'a cazut o plomba nu stiu exact daca maseaua a fost blombat, nici nu stiu sigur daca se numeste asa, e urmatoarea dupa incisiv... eu am o dantura buna, cel putin asa aveam, n'am mers la dentist deca sa mi curetze si acum sunt terminata, nici nu va dati seama ce suparata sunt . ce s'a intamplat? M'am apucat sa pregatesc legumele, pestele si sosul si nu stiu cine m'a pus sa iau o tortilla ca era deschis pachetul in fata mea si greseala fatala, am muscat, n'am simtit imediat nimic apoi am simtit ca mi se agata limba in ceva, am crezut ca mi'a ramas ceva intre dinti, cand colo constat stupefiata ca e vb de propria mea masea... maine e sambata deci nu gasesc dentistul deschis ... cred ca pana luni fac greva foamei ca nu pot sa mananc nimic poate imi fac ceva supa si mananc totul pasat

va pup si veniti si ma consolati
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat