View Single Post
  #1121 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 18:03:39
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei slabutze pofticioase Alexandra Andreea

Salve Ale!!!
Welcome in the club!!!probabil te intrebi despre ce club vb...cel al ciudatilorOamenii au prostul obicei de a cataloga repede ceea ce nu inteleg sau ce e diferit k bad thing...asa k arunca repede vb precum ciudat,anormal,nebun etc...iar tu care ti-ai schimbat modul de alimentatie...mai citesti si carti de yoga si meditatie...deja ai intrecut orice limitaadik deh in ziua de azi fetele de 19 ani poarta animal printuri...merg in cluburi si stau cu boticul la pozat in buda clubului si spera sa il gaseasca pe fat frumos care sa aibe makr un mertzan...asta e comportament normalasta e normalitatea unei bune parti a fetelor de varsta ta...deci implicit tu care vrei sa te cunosti pe tine insuti...vrei sa devii o persoana mai buna...si nu ai poze in buda clubului cum vrei sa fi??normala??vezi tu de aia eu ador vb mea cu sunt perfect normala doar k traiesc intr-o lume de ciudatipt k nu stiu de ce dar comportamentele rele,urate au mare priza la marea majoritate a oamenilor...lucrurile bune foarte greu se prind de indivizi...asa k eu aleg sa fiu ciudata si sa evoluez...sa invat ceva din orice mik experientza pe care o traiesc....refuz cu vehementza sa adopt un comportament doar pt k asa face marea majoritatePupici si un weekend placut
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......