View Single Post
  #11241 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 12:47:59
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul

vai Angy,mi-au dat lacrimile si mi s-a facut pielea de gaina
si mie..
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Buna dragi fetele pe la 10.30 am facut ochisori fetita la 9.30 deja la minimax la desene animate...am papat micu dejun si am de spalata albituri..haine..ca de miine incep ploile...doamne ce nu mis "simpatice"....
spor l atreburi!mie imi plac ploile,dar cele calde de primavara si vara,daca nu ar fi frig ar fi perfect acum,pt ca am pus seminte in gradina si au nevoie de ploi
Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Va pup, dragutele!

Eu nu stiu ce am avut, oboseala mare, am dormit 12 ore. Acum sunt ametita si m-am trezit si cu nasul infundat Am avut ieri musafiri toata ziua, dupa cum va ziceam, si acum am un munte de vase de spalat, asa ca voi avea parte de miscare

Din pacate, ieri seara m-a apucat si mancatul compulsiv Am balotat sunca de curcan, niste pastrama (eu, care nu mananc mezeluri de fel!). Nu mai pot de ciuda! Nici nu-mi vine sa ma urc pe cantar

Hai ca v-am zapacit de cap! Ma duc sa beau o gura de cafea, sa imi mai treaca din zapaceala. Va pupic si ne mai citim!

A! Emi, de ce nu-ti faci in loc de linte niste salata cu naut?
Multa sanatate,Serpisor!ai muncit mult ,poate ai transpirat sau ai stat prin curent..si mie imi curge nasul,ieri incalzita nu am simtit dar cam batea vantul..
spor la treburi si tie!hai ca nu ai mancat chiar aiurea,cel putin era de curcan si pastrama nu prea ar egrasime,are proteine..lasa ca mananci bine si corect urmatoarele 2-3 zile si nici nu se va cunoaste
In Italia mancam mereu naut ca-l gaseam in borcan,prefiert..asta din ro mi se pare cu bobul prea mic,fierbe greu,dureaza mult..eu sunt pt mancarea mai rapida asa
o zi frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (21 mar 2013), david (21 mar 2013), manumanuela (21 mar 2013), rainbow (21 mar 2013), sherpika (21 mar 2013)