View Single Post
  #1142 (permalink)  
Vechi 02 dec 2009, 20:45:12
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit re: Jurnal Laura-Gardianul de care am nevoie

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
Buna laura!ce mai faci tu?vad ca ai mai slabit un pic si ast ae tare tare bine
eu nu tin saptamana asta dieta..dar de luni ma reapuc..acum nu stiu daca voi mai tine sb sau pursi simplu hipocalorica...oi vedea eu

stii ca iti spuneam e ca ma voi muta cu iubu...eh..nu ne mai mutam...ca deh..el avea in plan sa faca toate modificarile in apartament, dar nu sunt bani destui..si o lasa pentru dupa voiajul urmator si i-am zis ca nu ma pot muta de la conditiile de acum, in conditiile pe care mi le ofera in apartamentul care a fost al bunicului lui..as aca vom sta tot la verisoara mea...
era el cam dezamagit dar a zis ca si el daca era in locul meu, ar fi gandit la fel...asa ca toate planurile noastre cu bradul impodobit in casuta noastra..etc etc..s-au cam dus..singurul lucru pe care il va face e sa cmpere o plasm ape care sa o am eu aici..ca vara mea a luat tvul din sufragerie si l-a dus la botosani...si cand vine aici, eu treuie sa ma chinui cu un tv de ala micut, de bucatarie....

multa bafta la slabit!...si o saptamana minunata!
buna mika
ce sa faci, bine ca macar acum sunteti impreuna, aveti timp si sa fiti in casuta voastra, ca doar sunteti tinerei, bine ca e acum langa tine, oriunde va fi bradutul de craciun......
eu am inceput dieta si nu ma las chiar daca am mai dat-o in bara, trebuie sa ajung sub 60 pana de craciun......sa pot imbraca ce mi-am luat............iar am fost la cumparaturi si mi-am luat o pereche de pantaloni care nu-i pot incheia.....asta e targetul meu, sa-i pot incheia de craciun, si mi-am mai luat si niste bluzite care arata tot ce am, si as vrea sa se vada colaceii.........deci luptam din nou
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.