View Single Post
  #1145 (permalink)  
Vechi 05 sep 2010, 08:05:49
mitzy's Avatar
mitzy mitzy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul

Mpai cantarul s-a gandit sa fie de treaba. S-au dus 700 de grame, bine, s-au dus mai multe ca de la mare m-am intors cam cu un kilogram in plus, dar l-am zvantat intre timp. In sfarsit schimb valoarea de la ticker, dupa luni de lupte... seculare.

Multam pentru cafea, imi prinde bine acum dupa ce m-am inecat cu tamaie si aburi de rachiu de la "pomana".
Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Haha, ce ticker dragut am. Am slabit 11.5, mai am 11.5. Am dat jos 9 cm din talie, mai am 9. Amin! In sfarsit la jumatate de drum.
neata Di, si felicitari cu intarziere si de la mitzy Este cel mai bine si frumos si sanatos cum slabesti tu, felicitari inca odata, sper sa gasesc si eu in mine o motivatie destul de buna si de puternica pt a face mai mult decat a merge pe jos si a urca scari drept sport te invidiez in sensul bun al cuvantului, atat pe tine cat si pe celelalte slabute care faceti sporturi din astea cu nume sonore gen turbo, sau PX, sau mai stiu eu ce.


Si da ,ai un ticker ce ar merita imortalizat, serios ar trebui sa ii faci o poza, este foarte tare tickerul tau

Bafta in continuare si pupici din aglomerata si trista noastra capitala
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]