Subiect: Jurnal-Ieucumine
View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 14 mar 2013, 21:23:19
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Jurnal-Ieucumine

Citat:
Anterior postat de alinu0809 Vezi mesajul
Ohhh, ne mai uităm și noi la emisiuni de-astea, cred că n-avem diagonala la TV destul de mare pentru persoanele care-s dincolo de ecran. )))))) Emisiunile de aici sunt amuzante și triste, în același timp. Nu știu cum o fi cea despre care zici tu aici. Însă era odată o tipă care își făcea salată cu o tonă de maioneză, mai adăuga uleiul din tigaie, după ce a prăjit nuș' ce pui... Era fenomenal. Și avea un dulap întreg numai cu dulciuri și junk food. Am și eu o cutiuță cu dulciuri, însă n-am atins-o de când am luat decizia să slăbesc & co. și acum aștept să expire produsele
În fine, sper că ești mai ok acum, decât în urmă cu câteva ore. Sper că ai trecut cu bine peste acele obstacole și că ești mai veselă.

Eh, vremea si PMS all the way. Sunt bine, imediat ma apuc si de tura cealalta de exercitii, dar pe la 10 cand e nu stiu ce meci si se uita si colega, eu sunt anti activitati de astea. Stiu ca a mai fost ceva emisiune acum ceva timp. Deci e una, are 125 kg si nu are nicio treaba) Cica mai slabise pana la 89 de la 145 si se simtea la fel de bine. E draguta cumva, ma amuza felul ei detasat
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]