View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 21:56:51
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

fetelor am venit!!!
am fost o ambitioasa azi... am ars la sala 805 calorii... in vreo 92-93 minute... am avut pulsul 175 , ca ma uitam la tv si nu stiam de ce bipaie banda
am bagat acum niste salata verde si niste ciupercute la cuptor cu usturoi... sper ca e ok..

alesiana, bine mi ai calcat pragul!!scrii cam rarut in ultima vreme!! cred ca f delicios ce ai gatit tu acolo, suna bine, si eu ma bucur tare la salate de orice fel.. mi am cumparat o carte de bucate nemteasca numai cu salate.. si e tare pacat ca nu o deschid, ca am impresia ca nu sunt nici complicat de facut.. dar cand o deschid postez si retetele... ce ziceti, vreti, salate?
cri, maria, va pup, voi ce facurati, ce mancarati? maria vaz ca iti place de nenea monti... pai daca l ai tine toata viata ar fi bine!!!!
ia mai povesti, ce ati mai facut?
alesiana cred ca fac si eu maine o fasole batuta cu sos de ceapa si tomate pe deasupra.. ca mi sta gandul de cand ai facut tu saptamana trecuta parca!!!!!!
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].