View Single Post
  #1163 (permalink)  
Vechi 03 dec 2009, 21:59:55
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit re: Jurnal Laura-Gardianul de care am nevoie

buna seara slabutelor
multumesc slabuto de vizita....intradevar in Germania e frumos, insa nu as lasa romania mea pentru oricat de frumoasa germanie........tot mai bine e acasa

asa......si acum despre dieta,......azi am inceput foarte bine, am facut de dimineata taebo cardio 40 de minute ........ mi-a venit cheful pe loc , nu am facut de foarte mult timp si s-a simtit, am obosit foarte tare,......si am transpirat multtttttt........dar m-am simtit minunat.....alimentatia a fost adecvata, de dimineata am papat 1 ou fiert si iaurt, apoi am plecat in vizita la cineva care spre surprinderea mea a avut la masa varza calita cu mazare si putin morcov cu carnita de porc gatita la tava, foarte buna si in limitele dietei, si in seara asta mi-am facut salata cu ton si legume(ceapa, ardei, morcov, mazare) si maioneza dintr-un ou cu 1 lingurita de mustar si cateva picaturi de ulei, a iesit foarte buna, si mai am si pe dimineata...........
una peste alta a fost o zi buna, si daca reusesc sa o duc tot aasa pana de Craciun o sa am sub 60...........
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.


Ultima dată editat de Laura; 03 dec 2009 at 22:05:34.