View Single Post
  #1164 (permalink)  
Vechi 28 apr 2010, 10:24:49
anuk's Avatar
anuk anuk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Alimentatie echilibrata, diversa.
Date: 164cm, 64kg
Mesaje: 142
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roseadria - de la grasuta94 la slabuta 68

Citat:
Anterior postat de roseadria Vezi mesajul
Azi la raport : ieri am mincat doar putina salata pe la ora 3 pm si niste peste grill pe la 11 seara. dar mi-a fost atit de rau dupa aia.....doamne....m-am tras pe maini si nici pina acum nu mi-a trecut cu totu'. Azi am un feeling de sa nu vad mincare in fata ochilor.....cred ca am mincat cu prea multa pofta......oricum sunt sigura ca luni bune nu mai vreau sa vad peste in fata ochilor , nici sa-l miros macar....
De azi incep sa beau iar apa cu lamaie , ca apa chioara nu pot sa beau ca nu-mi place cum miroase.
Beau cafea si ma duc pe la Dara sa vad ce mai face.....
o asteptam si pe kad-cor sa speram ca vine
Auzi,Rose,da' tu nu esti cuminte??!!!ce faci?pai daca nu mananci o zi intreaga,normal ca ti-e rau!!!plus ca, dupa aceea, nu te mai poti tine de regim!de ce nu reduci mancarea, iar seara sa nu mananci deloc?Asta e de lunga durata...Tu stii ca, daca nu mananci, organismul se agata cu dintii de ce are, si nu slabesti eficient??!!Zau asa...
Oricum,eu am intrat sa-ti dau o veste:
Acum 10 min am mancat ultimul dulce,pentru O LUNA!!!Promit!Am o mare problema cu dulciurile, si cum stiu ca nu sunt sanatoase,am hotarat sa fac ceva!
Pa,ne vedem maine