View Single Post
  #1170 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 20:53:38
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
Hei-hei-hei....Buna dimineata!
Ma bucur de asa vesti bune, felicitari draga mea! Tine-o tot asa! Imi place: rezultate bune, motivatie, gandire sanatoasa, moral bun...eu zic ca ai trecut deja de jumatatea drumului.
In ceea ce priveste exercitiul fizic seara/noaptea....asa e, mi se intampla si mie uneori sa adorm cu greu dupa antrenamentele tarzii. Adrenalina e de vina.
Succes in continuare!
Multumesc, Monica! N-a fost chiar soare pe strada mea azi, dar cumva m-am "regasit" dupa niste vesti proaste primite. Asa ca m-am intors pe cealalta jumatate a drumului, acolo unde paharul e mai degraba plin decat gol. Pai sa traiasca adrenalina si insomnia atunci, daca noaptea ne "apuca" pofta de sport. Eu incerc sa profit de ea oricand se iveste, nu irosesc nicio ocazie. Succes si tie, macar ca tanti de la avatar sa ajungi.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]