View Single Post
  #1170 (permalink)  
Vechi 17 nov 2010, 12:58:35
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
sunteti niste dragute voi
uite a venit un coleg si mi-a dat un baton cu susan..L-am pus in geanta pt aia mica
acum a venit si cateringul cu mancarea si mie nu imi e foame...nu mai pot sa mananc ca altadata!!!!Degeaba zic eu ca ma prostesc azi ca organismul s-a invatat cu restrictiile...O sa pap, dar mai tarziu

Mancarea ce ai comandat-o e perfecta ,poti manca ,seara e mai problema . Eu i-am facut aseara la baiat mere coapte ,azi ma innebuneste sa-i fac iara . Sti ce bune sunt? N-am pus deloc zahar si erau asa dulci. Am zis cand am pofta de dulce imi fac mere coapte.

mie imi place ca anes a inceput sa mai schimbe tickerul ala ca parca se intepenise

Da ,si eu o admir ,s-a ambitionat,azi cand a pus piciorul in prag asa mi-a placut de ea.

si de tine imi place ca te-ai facut cumintica cumintica...(si eu zic ca anes ca nu ai mai avea nevoie...dar dc tu vrei...e ok!tu stii cel mai bine!)
Abia acum Crina incep sa ma simt mai usoara ,sa nu mai am asa burta ,cred ca inca 2 kg. m-ar face sa ma simt super si sa intru in hainele mele.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]