View Single Post
  #1177 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 15:08:37
elenush 7's Avatar
elenush 7 elenush 7 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 dec 2010
Locaţie: londra, Anglia
Vârsta: 46
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 226
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Amee as vrea sa te intreb daca am sa postez in fiecare zi meniul meu exact si cu ce activitati sportive am,aici la voi,e ok???ca cu calculatorul nu ma descurc deloc,am stat acum 1 ora sa incerc ceva,dar nu reusesc.
Eu imi doresc foarte mult sa intru cu voi in competitie,fiind gimnasta am avut sute de competitii,dar in acelasi timp nici nu vreau sa va incurc.Ambitie si dorinta sa slabesc am mai mult ca oricand,dar tehnica asta ma omoara(e adevarat ca nici nu am rabdare si ma enervez cand nu ma descurc cu calculatorul asta).Si daca ma acceptati in concurs,eu doar sa postez in fiecare zi ce mananc,mi-as dori sa fiu in grup cu tine.Multumesc si vreau sa stiu daca imi scot costumul de gimnastica de la naftalina.
Meniul meu de ieri
-o para si o mandarina mica
-baton de cereale si cafea cu lapte
-mancarica de pui cu ciuperci
-3 cubulete de cioco fara zahar
-salata cu de toate(spanac,salata creata,rucola,ardei rosu,castravete,rosii,ridichi,un ou fiert,sunca de pui si branzica de capra
-30 de genoglexiuni si 30 de flotari la perete-stiu ca asta nu e sport dara chiar si pe astea le-am facut la casa de bilete,atunci cand nu veneau clienti
Daca o sa intru in competitie,ma montez si alerg in jurul casei de bilete,in 6 ore cred ca o sa consum ceva calorii