View Single Post
  #1179 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 11:47:50
Kristtina's Avatar
Kristtina Kristtina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Adelaide, Australia, Romania
Vârsta: 37
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 67
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
multumesc kristtina! am zis ca de data asta nu ma las ,nu mai tin cont nici de varsta nici de alte scuze genul ca e gena de vina... ca am ligatura de trompe dupa a doua cezariana... gata cu scuzele ;urez bafta tutror si muuuulta vointa ca aia ne trebuie alaturi de rabdare
sa stii ca ai dreptate.... chiar ma bucur mult cand vad fete care chiar se tin de treaba... parca imi da si mie putere... am o prietena care cred ca are peste 130 de kg, intotdeauna se apuca de o cura ma minte ca slabeste si apoi o prind cu cate un kfc in brate in schimb aici cu voi simt ca nici una dintre noi nu are motive sa minta sau sa ii fie rusine ca a gresit cu ceva.. haideti sa fim active sa vorbim una cu cealalta eu trebuie sa recunosc ca am spus destul de multe despre mine dar nu am avut grija pana acum sa va felicit pe toate

felicitari fetelor pentru toate kg pierdute
Kristtina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2087 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]