View Single Post
  #118 (permalink)  
Vechi 26 nov 2011, 10:02:41
danny78's Avatar
danny78 danny78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 oct 2011
Locaţie: c-ta, Romania
Dieta: weight watchers
Date: 168cm, 93kg
Mesaje: 286
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Red face Re: Jurnal danny78 - Am inceput si trebuie sa termin cu bine

Citat:
Anterior postat de clemen27 Vezi mesajul
Dani scumpa, iarta-ma ca iti invadez casuta ca sa o trag de urechiuse pe Diana, dar ma mananca pe mine si nu ma pot abtine sa nu o urechez nitel.
Diana ce stil de a slabi e asta?Azi 700 si ceva de calorii, maine 1300 si ceva sau peste 1400.o sa iti ametesti organismul de vai de steaua lui.si sa stii ca nu e sanatos sa mananci sub 1000 de calorii pe zi, chiar sub 1100.
tu ai impresia ca mancand sub 1000 de calorii slabesti mai mult intr-un timp mai scurt, dar s-ar putea intr-una din zile sa ai o surpriza.si sa mananci 900 de calorii si sa nu mai reusesti sa slabesti un gram.nu te juca cu chestiile astea.si inca ceva, eu nu am acordat prea mare atentie sectiunii de concurs, dar nu stiu daca vi se puncteaza slabirea sub orice forma.pe banner zice ceva de slabit sanatos.si alea 700 de calorii sau 900 de calorii NU SUNT SLABIT SANATOS
ai dreptate cu caloriile . am incercat sa vad cum e sa consumi cat mai putin si am zacut doua zile de se invartea camera cu mine . nu e bine . eu chiar daca mananc putin intr-o zi si simt ca ma ia ametela mai mananc ceva ca sa imi revin chiar daca as depasi punctele. cand o sa slabesc mai mult nu vreau sa arat ca o stafida galbena si fara vlaga . vreau sa fiu energica. mai bine mai incet decat rapid si aiurea . sau poate diana nu isi trece tot ce consuma intr-o zi si de aia oscileaza cu caloriile. sa ne spuna ea.