View Single Post
  #1188 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 17:14:56
Anason's Avatar
Anason Anason este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Whole foods plant based (WFPB)
Date: 163cm, 90kg
Mesaje: 433
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Citat:
Anterior postat de crystynyk Vezi mesajul
fetelor acum vine vestea cea mare din partea mea
eu duminica voi parasi Romania, am avion la 19-15 spre Italia, acolo ajung la 21-30
problema este cam in felul urmator
unde merg eu voi sta la o matusa, ca dupa cum bine va reamintiti unele dintre voi am mai fost plecata inainte de sarbatori si concediul s-a cam terminat, acolo momentan nu am de munca dar se va gasi..ce facem noi dupa?
daca nu o sa am calc la indemana ce ma fac?
cat dor imi va fi de voi nici nu vreau sa imi imaginez, dar sper sa se rezolve totul
in fine..duminica voi fi la carbo si nu stiu cum voi proceda ca toata ziua voi fi pe drum si mai ales cu cina, cred ca o las balta, inafara de ciocolata nu voi avea ce sa mananc
o sa mai vb si de acolo o perioada cu voi numai ca asta se va intampla o data pe zi si asta seara, cred, deocamdata nu e nimic concret, problema e ca o sa imi lipsiti si sper sa ma sprijin suficient singura
oricum o sa imi fie mai greu ca acum sunt foarte constienta
si ar mai fi o problema, sper sa mearga dieta la fel de bine si acolo cu alimentele lor, k nu prea sunt identice la gust, acum ce sa mai zic?doamne ajuta, oricum matusa mea ma va sprijini garantez asta, ea acum e insarcinata si dupa ce va naste sigur ma va ruga sa o ajut cu Rina
O sa fie bine, ai sa vezi. Te asteptam sa ne povestesti cu lux de amanunte toata aventura. Mult succes!!