View Single Post
  #119 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 23:24:29
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

[QUOTE=aussie_girl;959340]Marii ia uite ce de vizite au facut fetele la tine in jurnal!! Maaaiii tu vezi ce mult te iubesc fetele??
Bravo ca stai in 21 ala...asa cum e..mai gresim un pic..ne revenim imediat..si tot asa..Hai ca os a fie bine, o sa fim mai usurele si cu mult mai mult chef de trezit dimineata si de mers la job!

te pup si mai vorbim

ce fac fetele tale frumoase???[/Q
Heiiii Bine ai venit frumoaso!! Da imi dau silinta sa fiu cuminte acum ramane sa vedem si daca am vreun rezultat. Si vizita fetelor ma bucura mult de tot avand in vedere ca eu nu stau asa de mult pe forum si este foarte usor sa fiu uitata. Cinstit fie ca asa este fie ca vine din cap dar eu ma simt de la o vreme mult mai bine.
Fetele mele ce pot face dacat sa mearga la munca si uneori si la distractie. Cea mare , Cristina locuieste foarte aproape de mine si ne vedem aproape zilnic iar cea mica Dana doarme cu mine ca doar a ramas puiul meu mijlociu. Puiul mic este Shelly si ea doarme cu noi amandoua . Acum ma simt bine si cu serviciul .Adica pare ca se rezolva problemele care aparusera dar ....mai vedem. Deocamdata merg la lucru program obisnuit si este ok. Imi placea mult acasa dar ...
O zi usoara sa ai draga mea si spor in toate cate vrei
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat