View Single Post
  #11919 (permalink)  
Vechi 02 mai 2015, 18:16:39
cristy28's Avatar
cristy28 cristy28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 18 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Anglia
Vârsta: 49
Dieta: Montignac
Date: 156cm, 54.7kg
Mesaje: 248
Aprecieri acordate: 549
Am fost apreciat(a) de 532 ori in 235 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Fetelor,am venit sa va salut
M-am tarat azi, nu stiu cum am tras de mine toata ziua,sper de maine sa intru in normal
Mesele mele au fost un dezastru,anapoda ,fara program,varza,ce sa mai...
La pranz am mancat capsuni,cateva boabe de strugure si cioco 85 cu portocale in ea;nu am putut sa mananc mancare,mi-era greata. Am facut pieptul de pui in crusta de parmezan si am mancat 2 feliute mici acu,ptr seara,cu salata de varza si am mai inghitit 2 capsuni.Nu am pofta de mancare,nu as manca nimic.
Acu imi caut un film bun si ma bag la vizionat ca am invatat vreo cateva ore si azi,printre alte activitati, Vremea e rea,ploua,bate vantu;luni s-ar putea sa fie mai bine si atunci las totu balta,iau omu si copiii si fugim pe undeva sa ne mai relaxam.
Va pup si sper sa aveti o minivacanta reusita, cu monti inainte!
Ps: Emy, nu am aruncat biscuitii,ca am citit din nou si e faina de ovaz integrala cam 90 la suta si restu prostii.M =am hotarat sa-i tin,daca ma apuca vreodata e mai bine decat vreun cupcake.
cristy28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui cristy28:
michellabfirst (02 mai 2015), Mihaela1006 (02 mai 2015), VentoFreddo (02 mai 2015)