View Single Post
  #1198 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 20:53:50
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

iar despre faza cu preturile ne face guvernul nostru zile fripte si noua aici se vb numai despre saracia din romania si seful mereu imi spune ca sunt roamni cu placute de gat in port ce cauta de munca caci nu au ce manca. Am incercat sa cer o marire de salar atata timp cat de multe ori sunt si translator pt turistii din alte tari sau pt cei ce vor sa construiasca aici (ei au si o firma de constructii) eu vb fluent franceza,engleza,spaniola,greaca,hindu si acum italiana dar nu fluent si germana . insa mereu mi se spune ca ma trimite in tara daca nu imi place aici .conditii sunt de munca as minti sa spun ca imi lipseste ceva ... dincontra se supara ca nu mananc ca ei mult si divers.chiar ma amuza un articol despre frantuzoaice ca sunt slabe si asa e dar daca ati vedea cat papa....incep cu salatele ,apoi carne sau sufleuri cu muuult unt ,au o boala cu untul,apoi legume ,apoi branzeturi si la urma fructe . si nu mint sunt cantitati mari chiar si sefa se mira de mine ca sunt grasa desi mananc un sfert cat ea si ea e scandura si mananca cu paine alba! si nu o felie ci cate o jumate de paine asta insemnand vreo 250 de gr la o masa.insa noi suntem frumoase fetelor asta spun toti de pe aici ca frumoase mai suntem noi romancele si ca ne recunosc de la o posta ca nu suntem de aici ... avem ceva aparte