Subiect: Jurnal Anonim
View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 13 aug 2012, 10:15:06
anonim09's Avatar
anonim09 anonim09 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 iun 2012
Locaţie: Other, Romania
Vârsta: 37
Dieta: None
Date: 161cm, 56kg
Mesaje: 12
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anonim

Citat:
Anterior postat de kimberly Vezi mesajul
Nu trebuie sa te judeci prea aspru. Asta e, ai dat-o in bara, dar sa nu te demoralizezi mergi mai departe!
Am incercat si eu mai demult dieta Scarsdale, dar am esuat, nu era pe stilul meu, insa iti doresc mult succes! cu toate ca mi-as dori sa mai incerc sa o tin, sa vad daca reusesc, am auzit multe rezultate bune pe urma acestei diete, dar mi se pare putin cam restrictiva, oricum vad eu ce-am sa fac, daca rezist, am sa o tin ..

Ma bucur tare mult ca ai primit un raspuns pozitiv ... sa nu-ti fie frica sa legi relatii noi. E un lucru foarte bun sa socializezi cu oameni noi, te descoperi intr-un fel si pe tine, te cunosti mai bine. La inceput, sigur ca e greu, mai ales ca o sa fie un colectiv pe care nu-l cunosti, dar stii tu, "incetul cu incetul se fabrica otetul"
Te pup
Buna,
Multumesc de incurajari .
Poate vrei sa tinem amandoua scarsdale.
Si mie mi s-a parut foarte stricta ... si de aceea am ales-o, pentru ca altfel ma mai scap; incerc sa vad si eu cat pot tine.
__________________
_______________________________________________
anonim09, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1468 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 951 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 952 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]