Subiect: Jurnal Magda
View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 10 apr 2010, 17:59:42
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Jurnal Magda

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul
Buna Magda....Bine ai venit printre noi....si eu am reusit sa slabesc cu ajutorul slabutelor si ma bucur ca am gasit acest forum exact cand nu-mi mai dadeam nici o sansa....eram pur si simplu intr-un mare impas....datorita slabutelor eu nu mai gandesc ca trebuie sa tin o dieta o sapt doua si sa slabesc repede...ma gandesc ca voi avea acest stil de viata sanatos pt tot restul vietii...mai mult de atat eu nu faceam pic de sport....si de cand sunt printre slabute fac 5/6 zile pe saptamana sport ...peste 1 ora pe zi....spo la slabit...sunt convinsa ca vei ajunge la kg dorite cu ajutorul slabutelor...
...multumesc!Astept sa ajung la kg dorite si apoi va incepe greul cu adevarat!Sa ma mentin cu oscilatii de max 2 kg!Asta cred ca e cea mai grea misiune:MENTINEREA!!!
Din pacate eu anul trecut am vrut sa fac fitness si am avut un accident la sala,am ajuns la spital cu salvarea..Am scapat "ieftin" cu o intindere urata de muschi abdominal,intindere care nu mi-a mai permis nici pana in ziua de azi sa fac abdomene...Acum artrebui sa ma ambitionez sa fac miscare macar,sa fac exercitii pentru brate si picioare macar...si asta pentru sanatate!
..si DA : AJUTORUL SI SUSTINEREA MORALA sunt foarte importante intr-o dieta si aici e rolul slabutelor!