View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 12:24:31
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Jurnalul meu... Flori V.

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
Cum e disociata? E ok? Ce papi? Tie foame de la ea...sau iti e ok cu dieta asta?Si cam cate kcal papi/zi?
La mine cu sportul e mai trist...pentru ca seara ma eliberez cam dupa 9 seara si eu sunt o persoana matinala, asa ca seara tre sa ma ambitionez tare mult ca la 9/10 sa fac sport, cand majoritatea ...la ora aia se uita linistiti la Tv.Dar fac tot posibilul, sa fac sport barem de 3 ori/sapt.
Mirutza... mie imi place disociata. Cred ca am mai spus ca nu e prima oara cand o tin. Am mai slabit cu ea, dar nu am stiut sa revin treptat la stilul meu de viata.
Foame nu imi este, incerc sa mentin cele 3 mese si cele doua gustari cu care sunt obisnuita. Adica mesele principale sunt putin mai mari cantitativ... astazi am legume si am papat niste varza calita si spanac. Mai am o portie de varza pentru pranz iar diseara o sa mananc o salata de rosii.
Singura chestie care nu-mi place... cel putin la ziua de legume si la cea de fructe este ca nu reusesc sa strang suficiente calorii. Dar sigur recuperez la carne si la carbohidrati .
Cu sportul eu ma descurc mai bine seara, dimineata sunt extrem de nesuferita inclusiv cu mine ! Si de abia ma urnesc din pat, daramite sa mai fac si sport. fac seara inainte de dusulet si somnel si imi place... pana acum
__________________
Jurnalul Flori