View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 24 aug 2010, 09:11:27
andra19's Avatar
andra19 andra19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2010
Locaţie: suceava, Romania
Vârsta: 32
Dieta: hipocalorica
Date: 167cm, 58kg
Mesaje: 76
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ma dor genunchii de la sport

neata fetelor.. tocmai mi-am terminat ritualul de sport SAKURA si pe mn ma dor genunchii mai proeminent cand fac fandari cu gantere e foarte buna presa ti`o recomant face bine si pentru fund :X am observat ca ma dor genunchii de cand am inceput sa ma antrenez pentru proba de admitere la facultatea de sport 2 luni am fc si sala apoi seara alergam cam 2 ore viteza si recunosc de multe ori nu faceam incalzire doar o tura de alergare usoara.
acum s-a terminat totul cu bine la faculta ,dar am ramas de atunci cu durerea aceasta
poate nu e asa grav pe cat simt eu , am oasele sensibile ,tata e operat la genunchi iar mamei daca apuca o sacosa mai grea ii mai sare mana din cot
si de cand eram mai mica am observat ca trebuie sa iau usor o geanta in mana iar cand ma aplecam sau ma asezam pe vine imi pocneau genunchii MEREU
poate ca asa e gena mea..

si mai este o faza, eu sunt promoter de 3 ani si de multe ori am fost nevoita sa ma imbrac in fel si fel de tinute si sa stau mult in picioare (8h/zi uneori) si iarna trecuta am avut o promo ft nasoala am stat intr`o fusta scurta intr`un magazin 2 luni program 6 h 5zile/sapt si era foarte frig deoarece stateam in preajma frigiderelor..
spre seara aveam genunchii VINETI si aj acasa, ma bagam in cada cu apa calda.. si imediat se racea.. mi-am fc frectii una alta si m-a lasat.. dar poate fi si asta o cauza asa e? va pup si multumesc
Răspuns cu citat