View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 17 sep 2010, 08:18:42
crissa08's Avatar
crissa08 crissa08 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 mar 2010
Locaţie: Tg-Jiu, Romania
Vârsta: 56
Dieta: controlul portiilor
Date: 170cm, 103kg
Mesaje: 5.192
Aprecieri acordate: 194
Am fost apreciat(a) de 283 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul
Fetelor , motivatia mea scade pe zi ce trece Nu ma gandesc sa renunt, nu imi e pofta de nimic...
Dar pur si simplu ,sunt mega obisiita,si stiu eu ca de la asta apar deseori abateri...grave Creierul meu hot imi sopteste mereu in momentele astea ca dulciurile dau energie,desi ,stiiiu ca nu are dreptate
Nu imi e pofta de nimic..
Dar ma simt asa,obosita..fara chef...Pur si simplu nu m-am obisnuit cu orarul de scoala,nu prea dorm bine.... in conditiile astea de sala nici nu poate fi vorba
Sper sa trec peste perioada asta repede...si fara abateri.
Azi am cam exagerat cu migdalele...in dieta mea am voie 50 g ...si sincer, nu am idee cat inseamna asta.Dar am mancat de vreo 3 ori azi Ma simteam super slabita...si ,desi stiu ca asta nu era foame,ziceam ca mai bine migdale decat sa dau iama in altceva.
oof..sper sa trec repede peste asta.
Ma bag in pat fetelor,sper sa ma odihnesc noaptea asta...
Noapte buna tuturor Va pup
Hello!
Nu ai voie sa lasi garda jos...ce faci? Mai ai atat de putin, timpul trece repede!
Incearca sa te linistesti, sa te organizezi mai bine, ca sa ai timp si pt odihna si nu te lasa! Starile astea sunt trecatoare, se intampla oricui.
Pupici
crissa08, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2276 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1759 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1760 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]